fbpx
 

HIATUS komandu sacensības

TrekTours aicina visas saliedētākās draugu kompānijas, aktīvākos uzņēmumu kolektīvus un organizācijas izmēģināt savus spēkus komandu līgas sacensībās. Ja uzskati, ka tavi draugi vai kolēģi ir pelnījuši iegūt sīkstāko pārgājiena dalībnieku titulu, un ja jūsu sarunas un piedzīvojumi var tikt mērīti kilometros, tad gaidīsim jūs Karjeru pārgājienos!

Iešana mudina uz komunikāciju, atraisa komandas garu un radošumu, un tieši tādēļ jau vairāku desmitu veiksmīgāko Lietuvas, Latvijas un ārvalstu uzņēmumu un organizāciju vidū šīs sacensības ir kļuvušas par ikgadējo tradīciju. Tā nav tikai ekskursija un izklaide – tas ir inovatīvs komandas saliedēšanas līdzeklis.

Noteikumi:

  • Par uzvarētājām tiek pasludinātas trīs komandas, kurām pārgājiena laikā kopējā summā būs izdevies noiet visvairāk kilometru. Rezultāts tiešā veidā ir atkarīgs no komandas lieluma un katra komandas locekļa noieto kilometru skaita*.
  • Komandu līgā piedalīsies tie dalībnieki, kuri reģistrācijas laikā būs norādījuši precīzu komandas nosaukumu.
  • Vienas komandas locekļi reģistrējoties drīkst izvēlēties dažādus maršrutus.
  • Komandas locekļu skaits netiek ierobežots.
  • Uzvarētāji tiks apbalvoti ar Hiatus komandu līgas goda trofejām un sadarbības partneru sagatavotajām dāvanām.

*- Dalībniekiem, kuri izlems pārtraukt pārgājienu, savus noietos kilometrus jāpiefiksē pēdējā sasniegtajā atpūtas un palīdzības punktā.

DALĪBNIEKU ATSAUKSMES

„Gjensidige“

Apdrošināšanas sabiedrība „Gjensidige“ tic spēkam, ko sniedz kustības. Uzņēmums, sadarbojoties ar „TrekTours“, mudina cilvēkus uz aktīvu brīvā laika pavadīšanu, būšanu svaigā gaisā, rosina gūt jaunus iespaidus un no sirds komunicēt ar tuviniekiem. Soļojot taču ir tik vienkārši veltīt nedalītu uzmanību sarunai ar ceļabiedriem.

„Gjensidige“ Zaudējumu regresa nodaļas vadītājs Rimgauds Bernots (Rimgaudas Bernotas) saka, ka, dodoties pārgājienā, viņš, pirmkārt, atpūšas no sava sēdošā darba. Pirmajā pārgājienā viņš finišēja ar septiņām tulznām, jo uzreiz bija devies 100 km garajā trasē. Šodien Rimgauds par to smaida – šī pieredze iemācīja atbildīgāk gatavoties izaicinājumiem un uzdāvināja jaunu hobiju. Rimgauds, pagājušajā gadā sakrājot 2300 noietos kilometrus, maijā dosies uz Liepāju, lai tur veiktu 100 km garo maršrutu. Kopā ar viņu arī lielā „Gjensidige“ darbinieku komanda.

“Western Union”

Sveiki! Mani sauc Lorenco, es esmu no Itālijas, un jā, es dzīvoju Lietuvā, kā arī lepojos sacīdams, ka strādāju uzņēmumā “Western Union”. Manuprāt, labākais veids, kā atklāt un iepazīt jebkuru zemi, ir došanās pastaigā. Pievienojoties “Western Union” komandai, mani pārsteidza patīkamā vide un iedvesmojošie cilvēki, kurus šeit satiku. Uzņēmums visa gada garumā mudina darbiniekus piedalīties dažādos sporta pasākumos, starp tiem, pēc darbinieku iniciatīvas, – arī EUROC “Walking Team”, kas organizē un popularizē vietējos pārgājienus, kā arī palīdz kolēģiem (un pat viņu ģimenēm!) izpētīt Lietuvu, Baltijas reģionu un citas skaistas Eiropas dabas ainavas. Mēs priecājamies, ka varam piedalīties “Trektura” rīkotajos pasākumos, jo tā mums ir lieliska iespēja popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī izrauties no rutīnas darbā. Tas ir fantastisks minēto lietu savienojums, un “Western Union” mums ļauj būt tā daļai kā vienotai komandai! Mēs visi esam bezgala priecīgi par sadarbību starp “Western Union” un “Trekturu”, kā arī ar aizrautību vērojam, kur šī sadarbība aizvedīs!

GALERIJA

REZULTĀTI

Coastline Trek’19: Liepāja

I vieta – Gjensidige
190 komandas locekļi kopā nogāja 4 024 km
II vieta – LIEPĀJA CITY
40 komandas locekļi kopā nogāja 730 km
III vieta – HIATUS
21 komandas locekļi kopā nogāja 700 km

Coastline Trek’18: Klaipėda

I vieta – Gjensidige
154 komandas locekļi kopā nogāja 4 500 km
II vieta – Gyvastis
112 komandas locekļi kopā nogāja 1 500 km
III vieta – Lietuvos draudimas
102 komandas locekļi kopā nogāja 1 300 km

Coastline Trek’18: Liepāja

I vieta – Gjensidige
113 komandas biedri, vairāk nekā 2 800 km
II vieta – Kertam kampą
29 komandas biedri, vairāk nekā 1 600 km
III vieta – Lietuvos draudimas
122 komandas biedri, vairāk nekā 1 220 km

Karjeru pārgājiens’17

I vieta – Kertam kampą
71 komandas biedrs, vairāk nekā 2 200 km
II vieta – Nekenčiu kuprinės
41 komandas biedrs, vairāk nekā 1 300 km
III vieta – Callcredit Kaunas
18 komandas biedri, vairāk nekā 500 km

Coastline Trek’17

I vieta – Kertam kampą
97 komandas biedri, vairāk nekā 5 000 km
II vieta – Nekenčiu kuprinės
89 komandas biedri, vairāk nekā 4 000 km
III vieta – Western Union Walking Team
85 komandas biedri, vairāk nekā 2 700 km

Coastline Trek’16

I vieta – Nekenčiu kuprinės
vairāk nekā 2 500 km
II vieta – Lietuvos energija
vairāk nekā 1 300 km
III vieta – Kertam kampą
vairāk nekā 1 100 km